Dom

HENAN CHENG ZHI JIN KAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

profil firmy
Nasza firma zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą jako jedno z nowoczesnych przedsiębiorstw, z silną siłą techniczną, zaawansowanym CAD, systemem wspomagania projektowania Rhino, wprowadzeniem wielkoskalowych automatów do cięcia, precyzyjną maszyną do zdjęć na zewnątrz, maszyną do laminowania , wysokotemperaturowy i wysokotemperaturowy model zgrzewarki fali cieplnej, centrum obróbcze oraz profesjonalne i testujące urządzenia. Jakość produktów jest zgodna lub nawet przewyższa standard branży. Produkty parku wodnego są w pełni zgodne z normami w kraju i za granicą. Nasza firma ma ponad 10 techników. Zgodnie z wymaganiami klientów projektujemy i planujemy komputery. Mamy bezpieczną odległość między formą a kształtem, a kształty są pełne i żywe, a kolorowa kolokacja jest piękna. Koncentrujemy się na potrzebach klientów, dbałości o obsługę klienta, skupiamy się na promocji marki i możliwościach utrzymania, jesteśmy gotowi dla wszystkich klientów, wszystko dla dobra klientów, pierwszorzędna jakość, pierwszorzędna obsługa, innowacja i współpraca klientów, wspólne rozwoju, czekamy na twoją wizytę.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Skontaktowaliśmy się i rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż tego rodzaju produktów w 2009 r. Dotychczas było to dziesięć lat doświadczenia. Obecnie mamy stosunki handlowe z dziesiątkami krajów na całym świecie. I jest dobrze przyjęty.

HENAN CHENG ZHI JIN KAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD HENAN CHENG ZHI JIN KAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD HENAN CHENG ZHI JIN KAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD HENAN CHENG ZHI JIN KAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : CZJK

Ilość pracowników : 10~50

Coroczne wyprzedaże : 300000-1600000

Rok założenia : 2017

pc Export : 90% - 100%